Kes me oleme?

Ettevõttest

Nano Building OÜ on 2013. aastal loodud moodulmaju ja soojakuid tootev ettevõte.

 Meie toodetud Moodulhooned on konstrueeritud nii, et nende ekspluatatsioon kestaks aastakümneid! 
 
Mis selle tagab:
 
1. Konstruktsioon- Moodulite konstruktsioon on kokku keevitatud terasprofiilidest, mis on meil endi poolt välja arendatud. See annab võimaluse toota erineva suuruse- ja lahendusega metallkonstruktsioone. Kogu mooduli konstruktsioon on välja töötatud nii, et oleks võimalik kasutada ilmastikukindlaid ja soojapidavaid SIP paneele. Tegemist on ainulaadse lahendusega!
 
2. Soojustus- Soojapidavad seinad- ja lagi on lahendatud SIP paneelidega. Soojustusmaterjaliks on kasutatud 100 mm (võib kasutada kliendi poolt ettekirjutatud soojustus materjali paksust) pressitud tulekindlaid kivivillaplaate (soojustus materjaliks võib kasutada ka EPS-i soojustus plaate). Seina paneelid on monteeritud nii, et ei ole kasutatud vertikaalseid karkassi elemente, mis välistab sellega igasuguse külmasilla tekke! SIP paneelid on omavahel ühendatud spetsiaalse liimvahuga. Kõik horisontaalsed ühendused on samuti tihendatud spetsiaalse liimvahuga, mis välistab taas  külmasilla tekke!
 
3. Küttelahendus- Moodulite küttelahenduse me lahendasime innovatiivse ja ökonoomse IFR (infrapuna) põrandaküttega. See küttelahendus tagab ruumides ühtlase- ja inimsõbraliku temperatuuri. Samas on võimalus paigaldada konditsioneer ja õhksoojuspump. Saame pakkuda ka päikesepaneelide terviklahenduse, mis tagab kliendile autonoomse elektrienergia, kui ka sooja tarbevee.
 
4. Fassaad- Fassaadikatte materjalidena me saame kasutame kõiki ehitusturul olevaid fassaadimaterjale. Fassaadimaterjal on kinnitatud roovitusele nii, et on tagatud fassaadikatte materjalide loomulik ventilatsioon. See aga tagab omakorda materjalide pika ea.
 
5. Projekteerimine- Kuna meil on võimalik toota erilahenduse- ja suurusega mooduleid, siis see annab klientidele suurema võimaluse tellida just sellist nii sise- kui ka välis lahendusega moodulit. Me anname kliendile võimaluse tellida just neid viimistlusmaterjale, mida ta soovib. Kliendil on võimalus tellida sanitaarseid lahendusi (wc, dušširuum, saun jne.) ja lisaks ka mööblilahendusi. Meie konstruktsioon annab kliendile võimaluse tellida just selleks otstarbeks moodulit, milleks tal parasjagu vaja läheb (elamu, saun, tootmine, töökoda, garaaž, toitlustus, kauplus jne.)
 
6. Tootmine- Meie suureks eeliseks konkurentide ees on ka tootmise kiirus! Kuni kaheksa nädalaga on kliendil võimalus saada endale nii elamiseks-, kui ka äri eesmärgiks täisväärtuslik moodul.