NANOTER WALL

Termoisolatsioon NANOTER WALL

spetsiaalselt välja töötatud fassaadide katmiseks keskkondades temperatuurivahemikus –60 ⁰C kuni +150 ⁰C (lühiajaliselt kuni 200⁰C). Kõrge peegeldusvõime tõttu on NANOTER WALL parim valik ehituses kasutatavate professionaalsete fassaadi soojusisolatsioonide hulgas. Materjali võib kasutada ka siseruumide välisseinte soojuslike omaduste parandamiseks. Sobib erinevatele mineraalsetele pindadele (s.h. tellise- ja krohvipindadele), ka metallidele, puidule, plastile.

Lisaks nimetatud omadustele pärsib NANOTER WALL hallitust ja taimsete organismide arengut, on vastupidav ilmastiku- ja UV-kiirgusele.

Kulu 1 mm kihile 1 l/m2. Soovitatav kihi paksus 1,0 kuni 2,5 mm.

NANOTER WALL’i kattekiht „Cool Color“ kasutab kombinatsioonis peegeldavat ja isoleerivat tehnoloogiat, mis palaval ajal peegeldab päikest ja hoiab kodu jahedana, külmal perioodil väldib soojakadusid ja hoiab ehitiste energiakulusid madalal. NANOTER WALL’i kattekiht peegeldab 70 kuni 95% eri spektrite kiirgusenergiast, peegelduvus sõltub valitud toonist. Viimistletud pind on dekoratiivne.

NANOTER WALL’i kattekihi kasutamise tulemust ehitistel iseloomustab järgmine termiline tasakaal: kõige soojem maja talvel ja kõige külmem suvel.

Vajad konsultatsiooni?